Contact

Deze website wordt beheerd door het Watersportverbond, afdeling Wedstrijdsport in samenwerking met de 8 combi organisaties.

Voor algemene informatie kun je terecht bij de coördinator wedstrijdsport Watersportverbond

Hylke Steensma, email hylke.steensma@watersportverbond.nl

Combi regio’s

Voor informatie inzake een specifieke combi-regio kun je direct contact opnemen met de betreffende combi-organisatie. Zie www.combizeilen/regio’s

Combi Amsterdam  (www.combiamsterdam.nl)
Email: bestuur@combiamsterdam.nl
Telefoon: 0629060287

Combi Delta  (www.deltacombi.nl)
Email: info@deltacombi.nl
Telefoon:

Combi Noord  (www.jeugdwedstrijdzeilen.nl)
Email: jeugdwedstrijdzeilen@gmail.com
Telefoon:

Combi Oost  (www.wsvgiesbeek.nl/combi-oost)
Email: info@wsvgiesbeek.nl
Telefoon:

Combi Randmeren  (combi-randmeren.nl)
Email: info@combi-randmeren.nl
Telefoon:

Combi Rotterdam  (www.combi-rotterdam.nl)
Email: secretariaat@combi-rotterdam.nl
Telefoon: 

Combi Zuid  (www.combi-zuid.nl)
Email: info@combi-zuid.nl
Telefoon: 

Combi Zuiderzee  (www.combizuiderzee.nl)
Email: info@combizuiderzee.nl
Telefoon:

Jeugdklassen

Voor contact met een specifieke Jeugdklasse kun je de onderstaande links gebruiken

Optimist           www.optimist.nl

Splash              www.splashclass.org

Laser                https://www.laserklasse.nl

RS Feva            https://www.rsfeva-klasse.nl

Cadet               www.cadet.nl/nl

Flits                  http://www.flitsclubsneek.nl

29er                 http://www.9er.nl

Nacra 15          http://www.9er.nl

Optimist On Tour

De Optimist is een kennismakingsprogramma met de Watersport. Door het gehele jaar heen wordt op diverse plaatsen dit programma aangeboden. En halve of hele dag bezig met en op het water.

Informatie over de Optimist on Tour vind je via https://optimistontour.nl.

Q-Cup

De Q-Cup is een kennismakingsprogramma met wedstrijdzeilen in de Optimist. Je komt aan met je sporttas en kunt een dag kennis maken met wedstrijdzeilen. Boten zijn ter beschikking, Meer informatie vind je via https://www.qcup.nl.

Bij een aantal combiwedstrijden wordt tegelijkertijd op dezelfde locatie een Q-Cup georganiseerd.

United4 series

Een serie van 4 weekenden op groot water (2 wekends in voor en 2 weekends in najaar). Een goed alternatief als je vanuit de combi op een hoger nivo wilt zeilen. Lees verder ophttps://www.united4sailing.org

DYR

Een 4 daags evenement tijdens het Hemelvaartweekend in Workum. Is ook het Open Nederlands Kampioenschap Jeugd. Lees verder op https://dutchyouthregatta.org